REFERENCE

ALCYON je ORIGINÁL, který nemá kopie.
ALCYON nemá ve světě konkurenci a pokud ji znáte, napište mi prosím. Jako provozovatel tohoto webu nechci a nebudu hanit "konkurenční přístroj", který je na trhu a pracuje na úplně odlišném principu. Jsem velice rád, že tento "konkurenční přístroj" na trhu existuje, protože zajisté pomáhá lidem a každý klient může porovnat sílu a funkčnost obou přístrojů. Všichni máme svobodnou vůli si vybrat. Navíc díky konkurenci jsme všichni schopni se posouvat dále.
V recenzích, kde je i název druhého přístroje si dovolím název odstranit a ponecht pouze "S".
Jsem velice rád za všechny recenze a prosím o další, pište, pomůže to i ostatním. Nejúžasnější jsou ty "přírodní" recenze přímo od srdce.
Marek 

Moje osobní poznatky:
- Přístroj ihned zapnut na plné pecky(nedoporučuji), silné vibrace po dobu 4 nocí, velká energie v rukou.
- Detox po dobu tří dnů u člena rodiny
- Řezané květiny vydrží o 100% času déle
- Na přístroji OBERON měl syn výsledky 20% energie na auře, oslabení elektrosmogem. Po třech měsících se vyhoupl na 80%. Jsou zde spodní vody, sloupy elektrického vedení ve vzdálenosti cca 150m(hraniční mez), samozřejmě wifi, kterou jsme začali vypínat-doporučuji. Dnes již nemusíme, ale vypínáme ze zvyku. Díky dosahu přístroje se chráníme i před wifi sousedů.
- Po 14ti dnech používání ALCYON SPECIAL se na noc uklidnil sousedovic pejsek. Noční neustálé štěkání bylo nepříjemné i pro samotného majitele. Taktéž naše nové koťátko se nás přestalo během 4 hodin bát.
Pokud i Vy máte jakékoliv poznatky, napište mi je prosím. Nemám problém Váš poznatek zveřejnit i s Vašimi webovými stránkami, pokud to nebude v rozporu s dobrými mravy a pokud máte co dobrého nabídnout všem lidem, kteří čtou tyto recenze.


Od Alušky...Dobrý den,
Já si s ním užila, než si ho Tom odvezl :). Zeshora jde z něj kužel velice silné teplé energie, která je příjemná.
Samozřejmě klasika - to asi udělá každý když to má nové doma - jsem ho dala na plné pecky a sedla si od něho půl metru. Brnělo ve mě, odpoledne jsem si ho ještě dávala na břicho a pak jsem z toho byla celý den hyperaktivní :D
s pozdravem Alue https://aluska.org/ 


Máme Alcyone infra Special doma od listopadu 2019, ze začátku mi "nakopával" hrudník, než jsme se sladili. Obsadil si "své" území, vyčistil co umí a hlídá. Další jsem dal do práce. Trochu to na začátku rozkmitalo zaměstnance, ale stejný příběh, vyčistil, obsadil a hlídá. 
Za mě luxusní "věc" do každé domácnosti i do práce.
Díky za to. ing. Stanislav Petříček, Liberec


Jednou jsem "S" u kamaráda viděl a byl jsem překvapen, jak nefunguje.
 Zůstávám věrný Vašemu přístroji Alcyon!! Hezký den. 
Ing. Jan Vícha, jednatel 


Ahoj,
Mája(MAYA) je báječná, život bez ní si už nedokážu představit :-)

Chrání mě před ostatními entitami, aby mě nemohli napadat mé myšlení. 
Aby mi neodsávali energii, to bohužel ochránit nedokáže.
Bydlí v žince, aby se jí nic nestalo :-).
Má co dělat, aby ode mně odfiltrovala veškerou negativitu, když mám náročnější klienty, tak mi přijde, že se dřívějc vybije.

Doma je ráda, že má u sebe Alcyon, který jí posílí, přes den to musí zvládat sama a má co dělat.
Jelikož pracuju, kromě mé normální práce se seniory také s energiemi a živly, myslím že i Mája by potřebovala přidat nebo změnit něco, co by jí pomohlo zvýšit moji ochranu.
Aby odvedla tu nejlepší práci mého bodyguarda strašně se nadře a pak je brzo vybitá (chudinka :-) )
Je to bezva společník, beru jí všude s sebou :-)
Jsem ráda, že ji mám :-)
Zdraví Líba :-) 


Milý Marečku, zasílám slíbené poznatky ohledně Alcyonu :
Po více, jak půl ročním a nepřetržitém provozu harmonizéru "ALCYONE SPECIÁL" v mém rodinném domku mohu zcela upřímně konstatovat, že můj zdravotní stav je velmi uspokojivý a dalo by se i říci, že i čím dál lepší. Jak jsem po celý svůj život trpěla úpornými bolestmi hlavy - migrénami, tak bolesti ustoupily, ba dokonce zmizely. Jsem v daleko větší psychické pohodě, vyrovnávám se rychleji s životními překážkami a problémy. Celkově mám pocit harmonického života a uspokojení třeba i v sousedských vztazích, které se dříve ne vždy zdály být vstřícné.
Dříve jsem se cítila v obytném prostoru, kde je umístěna WIFI, TV, Internet a obdobné přístroje, často dosti unavená a vyčerpaná.Dnes se cítím velmi dobře, plná energie a i potřeba spánku a odpočinků není tak naléhavá, jako dříve. Dokonce i pokojové květiny, které jsou umístěné v blízkosti Alcyonu, prospívají a rostou i v tomto zimním období daleko rychleji a jsou zdravější a bohatější. 
Nemohu jinak, než blahořečit vynálezu přístroje - harmonizéru Alcyone Speciál, který do mého života vnesl celkové uklidnění a pocit pohody a harmonie.
Velké díky tvůrci, spokojená Helena Marešová, Mgr.


Dobrý den Marku,
ano Alcyonek už od Vás 10 dní mám, tak jej zatím testuji. U mě je to s únavou spíše horší, ale čekala jsem to, podobně jsem reagovala na Xenon www.xenonclinic.com , kdy po 5 kůrách jsem málem nedojela dom, ale po 15ti už jsem se cítila úplně úžasně. První dny jsem Alcyon opravdu musela mít na menší výkon, cítila jsem příjemné brnění v rukách. Také jak navyšuji dávkování pro očistu, potřebuje organismus asi více odpočívat, ale některé věci (bolesti rukou) se neskutečně lepší a z toho jsem nadšená, mohu zase dělat věci, co mě baví. Alcyonkovi dám čas, u mě je to vždy vše na déle.. :)
Moc vám děkuji, Jana Kotěšovcová


Dobrý den, Alcyon na noc vypínám, jinak jsem vyspalá už ve 2hodiny ráno. Bydlím ve 4bytovce, 36 let samé peklo s lidmi, neustálé konflikty, krádeže, lži a pomluvy, došlo i na fyzický útok. Od listopadu se v domě rozhostilo ticho! Nemluvíme spolu, nevšímáme si jeden druhého. V bytě cítím více energie, dříve jsem neměla sílu cokoli dělat. Orchideje mají silné zelené listy a kvetou.
S pozdravem Kuchtová


Komunikace s klientem, kde díky prostředí nějaký čas trvá, než se prostor vyčistí a zharmonzuje:

Dobrý den, po dohodě s bratrem Vám mohu nabídnout výměnu přístroje. Může se stát, že některý Alcyon není úplně bez chyb, nebo je třeba posečkat delší dobu. Pošlete přístroj a dostanete nový. Děkuji za zkušenosti s užíváním přístroje, zpětná vazba je pro nás důležitá.
Mějte se hezky.

Dobrý den,
děkuji za nabídku výměny přístroje, ale s díky odmítám., tento už nedám z ruky, funguje a to je důležité. Berte to jako zpětnou vazbu pro Vás.
Díky a s pozdravem J. Sztefek.


Zdravím Vás z Brna! Napsal jsem článeček do internetové skupiny, tak vám ho přeposílám.
"S" NEBO ALCYONE...?, řešení negativních zón pomocí přístrojů, pro členy skupiny CDS

Řada lidí se mne dotazovala v posledních letech na efektivní řešení negativních zón pomocí přístrojů, které jsou u nás na trhu. Dobře znám tyto dva přístroje. I když jsem lidem detailně vysvětlovat fungování, účinnost a pozadí některých přístrojů, tak si lidé nakonec stejně nenechali poradit :-). Mne pak mrzí čas, který jsem předáváním detailních informací ztratil. Proto to píšu zde a budu na článek odkazovat. Na jednu stranu je to dobře, že se lidé sami rozhodují podle svého rozumu. Na druhou stranu mne mrzí, že mnozí z nich, i z těch hloubavějších, se nakonec dají přesvědčit více reklamou a šikovným marketingem, než skutečným fungováním přístroje. Třeba jen proto, že o tom "napsal" Milan Vidlák v časopise Šifra, jen si nepřečetli, že je to PR článek - placená inzerce od výrobce. A nebo, že to chválili na Příznacích transformace Eva s Ondrou, kteří neměli čas, v záplavě pořadů, si vše detailně ověřit. To samozřejmě patří k životu a chybami se učíme. Už jen to, že se o tématu, problematice hovoří, nám otvírá nové obzory, poznatky. Teď se to znovu hodně probíralo v souvislosti s mobilní sítí 5G.
Velmi dobře funguje přístroj ALCYONE, který je podle mých poznatků a testování výrazně lepší, účinnější než "S" a navíc je na trhu mnohem déle a je levnější. Musím říci, že jsem na základě osobních zkušeností a informací kritikem "S" i p. I.R. . "S" samozřejmě funguje, jen z mého pohledu je to za hodně peněz málo muziky. Na přelomu roku 2015/2016 mi ho kamarádka dovezla, zda se nechci stát prodejcem "S" a měl jsem ho tu na pár týdnů na vyzkoušení. Měření mi však ukázalo, že není dostatečně účinný a cena se mi zdála vysoká, tak jsem ho nikomu nenabízel - lze to řešit levněji a účinněji. Dle informací, co mám, je "S" napodobenina původního přístoroje ALCYONE. Pan I.R. byl nějaký čas, asi dva roky, prodejcem přístroje Alcyone a to velmi úspěšným prodejcem. Od výrobce vím, že p.I.R. pomohli kdysi se zdravotními problémy a pomohl mu i jejich přístroj Alcyone. Když I.R. na sobě zjistil, že to skvěle funguje, stal se velmi úspěšným prodejcem, obchodním zástupcem Alcyone, neboť je obchodně velmi zdatný, což zase výrobci nejsou a prostě reklamu a marketing, na rozdíl od p. I.R. moc nezvládají. I.R. sice tvrdí, že přístroj neokopíroval, že chtěl jen vytvořit lepší a účinnější přístroj, než je Alcyone, neboť poznal i jeho nedostatky, když ho prodával. Výrobci mi zase říkali, že před odchodem z jejich firmy se snažil v jejich dílně získat co nejvíc detailů kolem výroby a různých prvků, které se do ALcyone dávají. To však nemusíme řešit a je to tvrzení proti tvrzení... U toho jsem nebyl. Za mne je fakt ten, že ve výsledku I.R. dodnes nevytvořil přístroj lepší. "S" je stále o třídu horší než Alcyone. I.R. má velkou zásluhu za popularizaci problematiky negativních zón a svůj výrobek opravdu umí skvěle prodávat a propagovat. Aby výrobek prodal, vydával se jeden čas - dle tvrzení výrobce - za absolventa přírodních věd Karlovy univerzity, kterým prý není a dokonce jsem to v jednom článku o "S" dohledal, že je vysokoškolským absolventem přírodních věd, aby zdůraznil, že tomu rozumí. To také nemusíme řešit. Mne jen vadí způsob jeho reklamy přístroje, kde uvádí, že 99,9% klientů, co si koupilo přístroj "S", je spokojených. Můj osobní průzkum ukázal, že je spokojených asi 70% lidí a ještě tam hodně funguje víra v "S", díky skvělým článkům a rozhovorům o "S" na důvěryhodných místech, jako je třeba kanál Příznaky transformace, časopis Šifra a některá další alternativní média, kam jsem občas i napsal své stanovisko, jen např. u Šifry šlo o placenou reklamu v časopise, tak redakce za text nepřebírá zodpovědnost, tak to neměli potřebu řešit. Přesto mi asi jeden ze tří lidí, co si "S" zakoupili sdělilo, že to zcela nesplnilo jejich očekávání. Někteří museli i po pár měsících přístroj vypnout, že už to necítili dobře. To je samozřejmě subjektivní hodnocení. Sám se však zabývám od roku 2015 měřením GPZ a dokážu si relativně přesně změřit např. účinky přístroje na GPZ. Pokud jsou GPZ silné nebo extrémně silné, tak "S" sice sníží GPZ, avšak jen třeba o 20% a stále tam silné zóny přetrvávají v dost vysoké hodnotě, kdy je tam třeba místo 90% už jen 70% negativních zón. Pan I.R. je na tyto věci určitě senzitivní, dokáže negativní zóny vnímat a zjistit a nedávno pár lidem přiznal, že "S" na silné GPZ nestačí. V reklamě však tvrdí něco jiného, že to vyřeší 99,9%... 
Poznámka správce webu - cítím, že pokračování článku by mohlo poškodit konkurenci a dovolím si článek zkrátit o nepříjemné informace. Jsou ale k dohledání na webu.
Vím o paní v Praze, která měla v RD velmi špatné zóny ... nakonec GPZ stejně neměla zharmonizované a nakonec jsme to pořešili věcičkou levnější... Byli jsme již v několika bytech a RD za poslední tři roky, kdy jsem zjistil, že "S" na negativní zóny nestačil. Potvrdil mi to nedávno i Kamil Pokorný z Brna, který se profesionálně zabývá řešením negativních zón, že "S" zlepší GPZ jen slabě. Prozradím, že o min. 30% vám zlepší negativní zóny energetické symboly jako květ života, strom života, triskelion, spirála, Óm, které si skoro zadarmo vytisknete na tiskárně z internetu a funguje to o trochu lépe, než "S" za 17 tisíc korun.
Poznámka správce webu - pokud vylepšíte okolí přístroje již zmiňovanými symboly, velice zesílíte celkový účinek jakéhokoliv přístroje.
Na druhou stranu jsem hovořil s několika lidmi, co mají doma Alcyone a mají i schopnosti to vnímat či měřit a tam byla naprostá spokojenost s Alcyone. Na rozdíl od "S" jsem nezaznamenal u Alcyone zklamání a když jsem Alcyone přeměřoval, vycházel mi velmi dobře. Jedinou kritiku, kterou jsem slyšel na Alcyone, že se jednomu člověku po 5 letech porouchala elektronika uvnitř Alcyone... Do té doby však naprostá spokojenost s účinky přístroje. Jen těch lidí, co mají Alcyone znám mnohem méně a spíše je mezi lidmi, co jsou na tyto věci senzitivní, nebo si dokáží negativní zóny přeměřit virgulí či kyvadlem. "S" jede ve velkém víc mezi lidmi, co spoléhají na informace z internetu a na své ověřené zdroje, kterým důvěřují a tam je všude reklama na tyto přístroje. I když jsem se rozepsal o zákulisí "S" a Alcyone, nemá smysl tento spor řešit a zjišťovat, na čí straně je pravda a kdo tady lže, podvádí...pan výrobce mi řekl, že Vesmír to už nějak vyrovná :-). Jeden z výrobců je léčitel a vynálezce Alcyone a druhý je spíše technický typ, který se stará o výrobu přístrojů, technické zázemí. Jsou to pánové v důchodovém věku.

MNE PROSTĚ PŘIPADÁ, ŽE JE ŠKODA, ŽE SE O ALCYONU TAK MÁLO VÍ !
Všude se mluví o "S" a hodně lidí se nechá tou masivní kampaní přesvědčit o jeho zakoupení a nemusí to být pro každého nejlepším řešením, nehledě na to, že někteří takto zbytečně proinvestují své úspory a pak jim chybí prostředky na efektivnější a potřebnější věci. Přitom je na trhu přístroj výrazně účinnější, levnější a má delší historii, jen jeho autoři nejsou dobří v marketingu a reklamě.
Byl bych rád, kdyby se udělal pořad i o ALCYONE, neboť si to zaslouží a zaslouží si to i lidi, kteří v tomto pomoc hledají. Musím poznamenat, že sám nejsem prodejcem Alcyone a nikdy jsem nikomu žádný Alcyone neprodal, ani ho nedostal jako dar, max. jsem Alcyone doporučil k zakoupení bez nároku na provizi :-)
Jsem v těchto věcech zatím jen amatérským badatelem. Za svými poznatky si stojím a ověřoval jsem si je na více stranách.
Ota Nepily, CZ, Brno


Marek osobně přivezl přístroj Alcyone s tím, že mu dnes napíšu co se dělo při zapnutí naplno. Když Marek odjel, tak večer jsem pociťoval silnou únavu, musel jsem si na půl hodiny lehnout. Jinak spánek v noci naprosto skvělý, tvrdý a ráno vstávání o hodinu dříve než jindy. Dnes mám celý den chuť pít čistou vodu půl hodiny odstátou bez chlóru a po dlouhé době jsem si dal 16 km na rotopedu. Přeji hezký den. Mirek Mertlík 


Dobrý den všem,
Pane Popelko mohu říci jediné, děkuji vám z celého srdce, jste výjimečný člověk. Velice se mi po dlouhých a bolestivých letech ulevilo. Čtrnáct dní je přístroj zapnut a já jsem si jist, že to bylo velice dobré rozhodnutí oslovit vás. Pomohl jste mi a jsem vám vděčný.¨
S pozdravem Trojan. (poznámka správce webu - převzato z www.tadesco.org a souhlas, velké díky Milane!)


Alcyone Special som dostala darom, momentálně ho v domácnosti používáme viac než rok a jeho účinkami som bola velmi milo prekvapená, kedže po krátkej dobe sa mi výrazně zlepšila kvalita a dlžka spánku. Dlhodobo som trpela nespavosťou. Tiež je potrebné spomenúť, že pociťujem vačšiu psychickú pohodu.
Andrea Remencová, Bratislava 


Zhruba po třech měsících používání ALCYON SPECIAL nás sousedka, která s námi 4 roky nemluvila, pozvala na kávu. Urovnání sousedských vztahů se povedlo.
Roman


Těžko se to popisuje, když s ALCYONEM několik měsíců žijete ve společné domácnosti. Tím pádem to není jak porovnat. Jsem v naprosté pohodě, ale to jsem byla i předtím. Ale sleduji okolí. Bydlím v bytovce a mělo by to mít vliv i na sousedy, takže hádky v jejich rodinách přestaly. Soused vedle v Ikemu k překvapení rodiny se vrátil, doma sie jen leží - ale vše dobře vnímá a na všechny řve. Asi nemá splaceno...
Známý, který má též Alcyon Special, tak jako cholerik je dost zklidněný.
Mám i Mayu do kabelky, nosím ji na nákupy a do společnosti. Všichní klidní (nebo to je tím, že se s neklidnými nestýkám?).
Speciál i Mayu má i moje kamarádka a obě jsme nabyly dojmu, že se zrychluje karma, takže je potřeba na sobě pracovat - odpouštět, nenést si zátěž. Vlastně jak to chápu, tak je to napojení na kvantové pole (kroniku Akáša) a vše se rychle vrací.
Přeji příjemné a ničím nerušené dny, Krásenská Alexandra


Pořídila jsem si Alycon přenosný(MAYA pozn.spr.webu) a vypnula "S"(upraveno spr.webu) - funguje to jinak a jsem s ním spokojená. U "S" jsem totiž měla pocit, když jsem si ho pořídila, že mi tam vadily ty kameny (a hl. že elektřina jde nějakým způsobem do kamenů - to jim podle mě nesvědčí). Díky tomuto článku jsem pátrala a zjistila jsem, že do kamenů jde snad jen el. pole či téměř žádná elektřina + že "S" funguje i vypnutý ze zásuvky, akorát trochu jinak a na menší vzdálenost. Tak jsem ho vypnula a zapnula jsem Alcyon. Takže díky těmto článkům se mi objasnily mé pocity ze "S", že by tam neměly být kameny (ty pocity mi nešly nijak racionálně vysvětlit - že by ten přístroj měl být podobný jako "S", ale měl by fungovat na jiném principu a bez kamenů). "S"  jsem si pořídila od homosignum = p.Rybjanského jsem díky tomuto článku viděla poprvé a moc dobrým dojmem na mě nepůsobil..(i když si myslím, že to nemyslel zle že by chtěl někomu krást nápady, ale chtěl vytvořit něco dobrého z něčeho, co už existovalo - asi, podle mě).
Jo taky se mi před časem (nějaký měsíc zpět před vydáním tohoto článku) zdál sen o tom, že jsem "S" prodávala v bazaru (protože už jsem ho nechtěla/měla jsem něco lepšího).
Kiana ( převzato z www.tadesco.org )