ENERGETICKÉ HAMONIZÉRY

          - ORIGINÁLY, KTERÉ NEMAJÍ KOPIE -   

Obnovují prostor pro radostný život,                                                                         zdravé prostředí, spánek a relaxaci.                               

- ENERGETICKÉ HARMONIZÉRY -
Specializujeme se na ALCYON SPECIAL, MEROPE a MAYA 

Kvalita energetického prostředí má v dlouhodobém časovém horizontu výrazný vliv na kvalitu života.
Jeho vyzařovaná energie je přímo úměrná frekvenci.

Změníme-li tedy frekvenci, změníme zároveň i kvalitu energie. A přesně to ALCYONE infra umí.
Jako napájený laděný zatlumený regulovatelný rezonanční obvod     (v postatě principu ZAPPER, prostorový nízkofrekvenční ZAPPER-poznámka výrobce) trvale a velmi účinně potlačuje patogenitu energetických polí (geopatogenní a psychosomatické zóny, kosmické záření, tzv. elektrosmog a jiné negativní frekvence) na principu přeměny škodlivého záření na takové, které nám více vyhovuje. Stabilizuje energetický potenciál vnitřního prostoru ve tvaru koule o průměru 35-50m, u typu SPECIAL o průměru 100m a ovlivňuje vše, co je v jeho dosahu (potraviny, voda, půda, rostliny, zvířata ...).

ALCYONE infra slouží k základní korekci prostředí, harmonizuje tělesný energetický systém, jeho centra a meridiány, má příznivý vliv na relaxaci, regeneraci a revitalizaci organismu. 

ALCYONE SPECIAL je následník, nejnovější typ, 3x silnější než infra.

                         ÚČINKY

           Veškeré informace o působení jsou poznatky nás všech, kteří přístroje používáme.                                                       Poznatky se mohou se individuálně lišit.                                                                Nejlepší je vždy osobní zkušenost a nechat Alcyonek dva měsíce působit.                  Pak se sami rozhodněte, zda si ho ponecháte.

Působí proti únavě a stresu

Navozuje vnitřní klid

Ruší geopatogení zóny

 

Na tomto e-shopu zakoupíte přístroje se zárukou 3 roky s prodlouženou zárukou na 7 let při přímo od výrobce. 

TYPY HARMONIZÉRŮ

ALCYONE

Do domů, bytů a firem. Má pevné napájení.

MEROPE

Do automobilu na 12 voltů (USB kabel).

MAYA

Osobní přístroj do kapsy. Na tužkové baterie.  

Geopatogenní zóny

Zdrojem neviditelného záření, které působí škodlivě nejen na živé organizmy (člověka, zvířata, rostliny), ale i na půdu, vodu a potraviny jsou geopatogenní zóny (GPZ). Podle výzkumů se vyskytují až pod 70% staveb a to tam, kde je geomagnetické pole země přirozeně porušeno (v místech geologických zlomů, podzemních vodních žil, rudných ložisek a podobně). GPZ (z řečtiny geo - země, pathos utrpení, nemoc) jsou v elaborátu Lékařské fakulty Karlovy univerzity definovány jako "lokalita, která sama o sobě působí negativně na organizmus svým vlivem, jenž se projevuje teprve v průběhu času". Přitom dnes jsou siločáry GPZ modulovány umělými zdroji, jako jsou rozhlasové a televizní vysílače, mobilní telefonní sítě, rozvodné soustavy elektrické energie aj. vzniká tzv. rezonanční zóna, která je škodlivá. 


I když ji nebudeme vnímat, může vyvolávat nepříjemné pocity, případně přivodit i závažná onemocnění. Přestože se u nás zákeřným "geopatogenním stresem" oficiální medicína zatím nezabývá, existují lékaři, kteří jej připouští (např. olomoucký onkolog MUDr. Juryšek). Dokonce existují studie o souvislosti mezi četností výskytu zhoubných onemocnění a lokalitou bydlení.  

Projevy účinků po odrušení harmonizérem

Pocit uvolnění

Lepší paměť a myšlení

Zlepšení fyzického zdraví

Zlepšení psychiky

Lepší vzhled

Klidný spánek

Větší chuť do života

PORADENSTVÍ A JAK NAKOUPIT

V případě, že chcete pomoci s výběrem harmonizéru nebo máte otázky, tak nás prosím kontaktujte. Pokud to bude možné, můžeme zvolit osobní setkání. Tuto volbu považujeme za velice důležitou, protože směřuje k důležitému rozhodnutí o kvalitní haronizaci Vašeho prostředí. 

Vybrané zboží si můžete objednat na tomto e-shopu. Seznam zboží naleznete v sekci Hamonizéry. Zboží doručíme zdarma kurýrem, českou poštou, nebo osobně. Zakoupit harmonizér můžete i osobně na vybraných místech. Můžete jej uhradit při převzetí zboží v hotovosti nebo dopředu bankovním převodem.