Návod k použití

ALCYONE
Po připojení napájecího zdroje do elektrické sítě odpovídajících parametrů nastavte potenciometr přístroje tak, aby byl svit diod minimální. V průběhu 3-4 dnů postupně zvyšujte jejich intenzitu na maximum, případně na Vám příjemnou hladinu. Přístroj zůstává trvale zapnutý, jeho spotřeba je i při plném výkonu minimální.
ALCYONE infra Special umístěte ideálně v přízemí domu, uprostřed zastavěného prostoru(nebo podle pocitu). Střed není podmínkou, svou intenzitou je ve všech typech místností a budov dostatečně účinný.


MAYA - osobní harmonizér
- Šroubováčkem vyšroubujte šroubek, uvolněte krytku, vložte 4 tužkové, ideáně nabíjecí baterie, pozor na polaritu plus a mínus, zašroubujte zpět a je to :-).
- Tlačítkem ON a OFF volte zapnuto - vypnuto. 
- Baterie vydrží dle užívání, prostoru a lidí... a to cca týden až dva měsíce.
- MAYA může být zapnutá neustále. 


MEROPE - harmonizér do auta
MEROPE je přístroj napájený přes USB slot, který může být vložen do USB např. počítače, vozidla, nebo dokovací stanice(ne každá to podporuje). 
Regulátorem nastavte intenzitu, od malé až po největší  to během 3-4dnů. 
MEROPE má minimální odběr, proto dle svého uvážení můžete nechat zapnuto neustále. Zvažte prosím, zda baterie automobilu není již stará a dokáže udržet výkon přístroje v době neužívání vozidla tak, aby se sama úplně nevybila...

Garance

Výrobce ručí za kvalitu a účinnost přístroje. Výrobek je bezpečný a splňuje všechny zákonné normy pro prodej. Na přístroj je záruka 3roky od data prodeje s prodlouženou zárukou na sedm let a to přímo od výrobce. 


Zkušební protokoly