ALCYONE SPECIAL - nejsilnější a nejvýkonnější z celé rodiny přístrojů

Použití na všechny typy zátěží.

Poloměr harmonizace je min. 5Om a vždy záleží na typu prostředí, sílu ostatních vlivů a daných jednotlivcích. Každý vliv může být jinak silný v závislosti na prostředí. Mnoho zjištěných pozitiv je na základě pozitivních zpětných vazeb, na osobních zkušenostech a na zkušenostech a cítění citlivých osob. Přístroj je dodán s návodem, kde jsou uvedena orientační procenta potlačení žátěží, nebo požadavků a orientační vzdálenost působení.

Přístroj je vhodný do každého typu RD, bytu, kanceláře, pracovny, obchodu, restaurace, kavárny, školy, školky, nemocnice, salonů atd.

Podrobný návod ÚČINKŮ prosím čtěte v sekci "návod", který nám zaslal velice citlivý člověk schopný určit jednotlivé působení přístroje. Dovolím si upozornit, že tento návod není oficiální a používejte ho pouze jako orientační .

Jsme schopni dodat i slabší sourozence, avšak za tímto typem si absolutně stojíme do jakéhokoliv prostoru.

Napájení přístroje je na klasických 230V, není problém zapojení na 110-120V. Zapojení je možné i na lodi, v karavanu a pod.

UPOZORNĚNÍ: pokud nejste "střelci" :-), nikdy nezapínejte přístroj ihed na plno, ale dle návodu postupně. Nic se nestane, ale můžete vnímat silné vibrace díky návalu energie hůře spát. Pouštět tedy postupně, aby se Vaše energie srovnala a i spánek byl kvalitnější.

Poštovné zdarma, nebo doručíme osobně.

12,500.00 Kč