REFERENCE

ALCYON je ORIGINÁL, který nemá kopie.
ALCYON nemá ve světě konkurenci a pokud ji znáte, napište mi prosím. Jako provozovatel tohoto webu nechci a nebudu hanit "konkurenční přístroj", který je na trhu a pracuje na úplně odlišném principu. Jsem velice rád, že tento "konkurenční přístroj" na trhu existuje, protože zajisté pomáhá lidem a každý klient může porovnat sílu a funkčnost obou přístrojů. Všichni máme svobodnou vůli si vybrat. Navíc díky konkurenci jsme všichni schopni se posouvat dále.
V recenzích, kde je i název druhého přístroje si dovolím název odstranit a ponecht pouze "S".
Jsem velice rád za všechny recenze a prosím o další, pište, pomůže to i ostatním. Nejúžasnější jsou ty "přírodní" recenze přímo od srdce.

Moje osobní poznatky:

- Přístroj ihned zapnut na plné pecky(nedoporučuji), silné vibrace po dobu 4 nocí, velká energie v rukou.
- Detox po dobu tří dnů u člena rodiny
- Řezané květiny vydrží o 100% času déle
- Na přístroji OBERON měl syn výsledky 20% energie na auře, oslabení elektrosmogem. Po třech měsících se vyhoupl na 80%. Jsou zde spodní vody, sloupy elektrického vedení ve vzdálenosti cca 150m(hraniční mez), samozřejmě wifi, kterou jsme začali vypínat-doporučuji. Dnes již nemusíme, ale vypínáme ze zvyku. Díky dosahu přístroje se chráníme i před wifi sousedů.
- Po 14ti dnech používání ALCYON SPECIAL se na noc uklidnil sousedovic pejsek. Noční neustálé štěkání bylo nepříjemné i pro samotného majitele. Taktéž naše nové koťátko se nás přestalo během 4 hodin bát.
Pokud i Vy máte jakékoliv poznatky, napište mi je prosím. Nemám problém Váš poznatek zveřejnit i s Vašimi webovými stránkami, pokud to nebude v rozporu s dobrými mravy a pokud máte co dobrého nabídnout všem lidem, kteří čtou tyto recenze.